Lokal na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Służewiec

Numer zlecenia FEJY336
2 492 307 PLN 17 374 za m2
Powierzchnia:
143.5 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2019

Opis

Ofertą objęto sprzedaż lokalu użytkowego wraz z najemcą. Doskonała inwestycja. Roczny zwrot 7%.

Ofertą objęto lokal usługowy o rocznej rentowności (zwrocie) na poziomie 7%. Lokal zlokalizowany jest przy ul. Cybernetyki (141,91 m/2) i aktualnie ma najemcę. Przedmiotowy lokal położony jest w nowych budynkach na warszawskim Mokotowie. Lokale posiadają duże przeszklone witryny i wejścia bezpośrednio z chodnika - doskonale doświetlone. Lokal posiada doskonałą ekspozycję handlową. Położony wzdłuż budynku gdzie znajdują się ciągi komunikacyjne ruchu pieszych, ścieżki rowerowe oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wokół duże osiedla mieszkaniowe. Do ceny ofertowe doliczany będzie podatek VAT.

Zakup oferowanego lokalu to doskonała inwestycja mająca stały poziom rocznego zwrotu na poziomie 7%. Lokal znajduje się w nowoczesnym budownictwie przy bezpośrednich ciągach komunikacji pieszych wśród wielu lokali handlowo usługowych. Dostęp do miejsc parkingowych i komunikacji miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 043 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Mokotów, Służewiec
 Cena:  2 492 307 PLN
 Powierzchnia:   143.5  m2
 Liczba pokoi:  3

Jacek Głowacki

Kierownik biura