Lokal na wynajem, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia FEKA511
3 345 PLN
Powierzchnia:
88.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
3/5
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjną powierzchnię biurową w centrum Katowic.

Powierzchnia w skład której wchodzą trzy pomieszczenia ( 28, 93 m2 ; 30,64 m2 ; 28,46 m2 ) usytuowana jest na trzecim piętrze pięciopiętrowego biurowca. Znakomicie nadaje się na siedzibę małej firmy. Znajduje się w stanie "do wejścia". Biurowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Posiada własny, płatny parking (250,00 PLN netto/miesiąc ). Centrum miasta posiada tę zaletę iż w niewielkiej odległości znajdują się banki, firmy, urzędy oraz inne instytucje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Do czynszu najmu przyszły najemca musi doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 15,00 PLN/ m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  3 345 PLN
 Powierzchnia:   88.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Jacek Pszczółka

Kierownik biura