Obiekt na sprzedaż, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia FETU820
3 500 000 PLN 6 469 za m2
Powierzchnia:
541.1 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Na sprzedaż obiekt handlowo-biurowy z budynkami magazynowymi oraz licznymi miejscami postojowymi

Gotowe rozwiązanie inwestycyjne.

Na działce o pow.1199 mkw. usytuowany jest murowany budynek biurowo-usługowy 2-kondygnacyjny o łącznej pow. 494,18 mkw oraz dwa budynki magazynowe murowane parterowe o pow. użytkowej - 24mkw. oraz 22,88mkw. Do posesji dojazd drogą asfaltową miejską. W związku z planami budowy drogi w MPZP do nieruchomości będzie prowadził drugi dojazd co znacznie zwiększy możliwości komercyjne obiektu.
Parter budynku składa się z dwóch lokali usługowo-handlowych z niezależnymi wejściami oraz przestronnymi witrynami (aluminiowe , antywłamaniowe)o powierzchni użytkowej 92,06mkw. oraz 128,74mkw.
Na I piętrze znajdują się 4 lokale biurowe o pow. :91,46mkw; 21,42mkw; 30,11mkw; 68,11mkw. gotowe do rozpoczęcia prowadzenia działalności o charakterze biurowym, IT jak i usługowym typu e-commerce czy call center. Każdy lokal będzie miał założoną księgę wieczystą oraz niezależne liczniki. Obiekt posiada własne ujście wody co znacznie obniża koszty utrzymania.Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie kompleksu handlowo-usługowego, myjni samochodowej oraz licznych przedsiębiorstw.

Istnieje również możliwość zakupu obiektu w rozbici na poszczególne lokale z udziałem w częściach wspólnych obiektu oraz gruntowych.

Serdecznie zapraszam

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 522 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN
Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  3 500 000 PLN
 Powierzchnia:   541.1  m2
 Liczba pokoi:  2

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?