Działka na sprzedaż, Wrocławski, Długołęka gm, Łozina

Numer zlecenia FEXE810
190 000 PLN 207 za m2
Powierzchnia:
919 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
28x33

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łozina
Lokalizacja:
Łozina
Powierzchnia:
919 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Doskonała inwestycja w czasach galopującej inflacji lub dobry start na rozpoczęcie budowy - Łozina


Wygodne miejsce na swój wymarzony dom, polecam na sprzedaż, nieruchomość gruntowa o powierzchni 919 m2 położoną w miejscowości Łozina gmina Długołęka.
Dla miejscowości jest uchwalony MPZP, - UCHWAŁA NR XI/133/07 RADY GMINY DŁUGOŁĘKA z dnia 16 października 2007r z którego wynika, że działka oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej.
Teren płaski, nieuzbrojony, nieogrodzony, dojazd do działki drogą publiczną gruntową utwardzoną, w pobliżu dostępne wszystkie niezbędne media!
Wokół zabudowa jednorodzinna, spokojna okolica, do nieruchomości prowadzi wewnętrzna droga, której udział współwłasności wliczony jest w cenę.
W Łozinie znajduje się szkoła, klub sportowy KS Łozina - piłka nożna oraz oraz Orient Łozin - hokej na trawie, lokalne sklepy, dwa Kościoły.
Oferta dla osób szukających gruntu pod budowę wymarzonego domu. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o podobnej powierzchni.
Dobra lokalizacja, do Wrocławia dojedziemy

Polecam gorąco i zapraszam na prezentację:)
W ramach usługi pośrednictwa oferujemy naszym klientom bezpłatną konsultację z doradcą kredytowym i pomoc w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla Państwa warunkach.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 299 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocławski, Długołęka gm, Łozina
 Cena:  190 000 PLN
 Powierzchnia:   919  m2
 Liczba pokoi:  0

Sylwia Majchrzak

Master lider
Rating: 5 ?