Lokal na sprzedaż, Łódź, Katedralna

Numer zlecenia FEZI611
350 000 PLN   400 000 PLN   2 959 za m2
Powierzchnia:
118.3 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Piętro:
1/1
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
1980
Stan:
Podwyższony

Opis

Dwupoziomowy, funkcjonalny lokal pod np. kancelarie z wejściem z parteru. Przestronny i ciepły.

Można wprowadzić się tylko po odmalowaniu wnętrz, ale też można zaaranżować lokal pod dowolny rodzaj działalności. Bardzo dobra, rozpoznawalna lokalizacja, witryna na parterze, a na piętrze prywatność i przemyślany rozkład pomieszczeń. Lokal znajduje się w pobliżu sądu i innych instytucji publicznych. W budynku sklepy, salony kosmetyczno-fryzjerskie generujące ruch. Po przeciwnej stronie ulicy jedna z najlepszych w mieście restauracji.
Wnętrza wysokie. Doskonała inwestycja w samym sercu wielkiego miasta. Pomiędzy największymi w mieście wieżowcami. Lokal ma niesamowity potencjał dla prowadzenia w nim działalności gospodarczej: kancelarii, biura, czy też działalności usługowej.

Położony jest blisko Piotrkowskiej, ulicy o pięknej zabudowie eklektycznej i secesyjnej, gdzie większość budynków znajduje się w rejestrze zabytków. Sąsiedztwo nobilituje, to prestiż i elitarność.
Lokalizacja w przejezdnej części - nie deptak!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 452 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 634 PLN