Działka na sprzedaż, Nowotarski, Czarny Dunajec gm, Stare Bystre

Numer zlecenia FIBO243
209 000 PLN 137 za m2
Powierzchnia:
1 524 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
18X82

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Stare Bystre
Lokalizacja:
Stare Bystre
Powierzchnia:
1 524 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Proponuję Państwu atrakcyjna działkę budowlaną z uzbrojeniem w cichej i spokojnej okolicy.

Miejscowość Stare Bystre położona nieopodal Nowego Targu (12 km) i Zakopanego (20 km) zapewni wszystkim ciszę i spokój a jednocześnie jest miejscem z którego dojazd do największych miast regionu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Działka którą możecie Państwo kupić położona jest bezpośrednio przy asfaltowej, gminnej drodze. Na działce znajdują się wszystkie potrzebne media: prąd, woda (spółka), gaz, brak kanalizacji (konieczne będzie szambo lub oczyszczalnia). Działka w kształcie prostokąta o szerokości 18 m daje możliwość zlokalizowania 2 budynków z wygodnym dojazdem do każdego z nich. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji, z których największą są przepiękne ścieżki rowerowe prowadzące z jednej strony na Słowację z drugiej do Nowego Targu a dalej trasą Velo Dunajec nad Jezioro Czorsztyńskie. Inne atrakcje w pobliżu: baseny termalne w Szaflarach (14 km), baseny "Gorący Potok" 914 km), wyciąg narciarski Czerwienneski (9 km), Skałka Rogoźnicka (4 km) i wiele innych.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą, działka jest bardzo atrakcyjna, największe zalety to: dojazd, kształt, media, istniejący MPZP (MNU2) zabudowa jednorodzinna i usługowa). Dzięki powierzchni (15 a) oraz układowi działki zmieszczą się na niej nawet 2 bardzo ładne domy.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
818 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 455 PLN
Nowotarski, Czarny Dunajec gm, Stare Bystre
 Cena:  209 000 PLN
 Powierzchnia:   1 524  m2

Konrad Adamczyk

Kierownik biura