Duża działka budowlana przy głównej drodze!

Działka na sprzedaż, Tarnogórski, Ożarowice gm, Ożarowice

Numer zlecenia FIGU549
170 000 PLN 116 za m2
Powierzchnia:
1 470 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
70 X 21

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Ożarowice
Lokalizacja:
Ożarowice
Powierzchnia:
1 470 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Atrakcyjny i nieprzerwany rozwój gminy pozwala na aktywne życie całej rodziny!

Przedstawiam Państwu dużą, budowlaną działkę w spokojnych Ożarowicach. Zlokalizowana jest przy głównej lecz cichej drodze asfaltowej w której znajdują się wszystkie media. Z przodu działki są pojedyncze drzewa. Pomimo bliskiej odległości od lotniska (4 km), hałas nie przeszkadza w codziennym życiu ponieważ jest znikomy. Gmina Ożarowice wciąż stawia na rozwój co widać po spacerze w okolicy. Działa tu klub piłkarski dla osób w każdym wieku, stowarzyszenia, zespoły, bardzo szeroko rozbudowana siłownia pod chmurką, nowoczesne orliki. Na przeciwko pizzeria, supermarket 700 m, piekarnia 1 km, orlik i siłownia zewnętrzna 1,5 km, przedszkole i szkoła podstawowa 1,3 km. Łatwy dojazd do pobliskich miast tj: Tarnowskie Góry 20 min, Katowice 30 min, Piekary Śląskie 20 min, Bytom 30 min. Blisko działki znajduje się przystanek autobusowy.

Lokalizacja działki jest atrakcyjna również pod względem biznesowym. Przez ciągle rozwijające się lotnisko Katowice-Pyrzowice mieszczące się w odległości 4 km, biznes związany z parkingiem dla pasażerów czy noclegami, dobrze by prosperował.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 163 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Tarnogórski, Ożarowice gm, Ożarowice
 Cena:  170 000 PLN
 Powierzchnia:   1 470  m2
 Liczba pokoi:  0

Katarzyna Borak

Doradca ds. nieruchomości