Obiekt na sprzedaż, Kamieński, Międzyzdroje gm, Międzyzdroje

Numer zlecenia FIHE632
6 500 000 PLN 9 913 za m2
Powierzchnia:
655.7 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Pensjonat z gotowym projektem rozbudowy Międzydroje

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjny pensjonat wybudowany w 1904 roku. Budynek zlokalizowany jest w centrum Międzyzdrojów, położony na działce o powierzchni 1661 m2, z wydanymi warunkami zabudowy. Wjazd na działkę znajduje się od strony północno-wschodniej z wewnętrznej drogi gminnej. Na terenie inwestycji znaczna część powierzchni pokryta jest nawierzchnią trawiastą oraz niską zieloną. Występują też powierzchnie wyłożone kostką brukową, podjazdy, zieleń wysoka. Działka położona jest w zasięgu istniejącej infrastruktury drogowej.
Obecnie stary budynek pensjonaty wpisany jest do rejestru zabytków.

Sprzedaż terenu przewiduje przejęcie gotowego projektu polegającego na nadbudowie, rozbudowie i przebudowie budynku z przeznaczeniem całości na obiekt zakwaterowania turystycznego z usługami towarzyszącymi i garażem podziemnym, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową.

Powierzchnia całkowita po rozbudowie wrośnie z 655,7 m2 do 3001,5 m2.

Projekt budowlany jest do wglądu.

Położenie obiektu oraz możliwości zabudowy działki, stwarzają możliwość wybudowania wyjątkowej oraz prestiżowej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu.

Podana cena jest ceną netto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
26 969 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Sylwia Karbowska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
150 927 PLN
Kamieński, Międzyzdroje gm, Międzyzdroje
 Cena:  6 500 000 PLN
 Powierzchnia:   655.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Dominika Kędzierska

Kierownik biura