Oferujemy na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy

Obiekt na sprzedaż, Miński, Halinów gm, Długa Kościelna

Numer zlecenia FIME683
3 000 000 PLN 5 769 za m2
Powierzchnia:
520.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Budynek magazynowo - biurowy w miejscowości Długa Kościelna, wykończony w wysokim standardzie.

Budynek wolnostojący z wyznaczonymi strefami produkcyjno-magazynowymi, administracyjno- biurowymi i socjalnymi. Powierzchnia użytkowa budynku 520 m2. Teren (działka o powierzchni 2.900 m2) ogrodzony, z miejscami parkingowymi, utwardzonym dojazdem (kostka brukowa). Możliwość adaptacji na produkcję, magazyn, warsztat samochodowy lub inne. W obiekcie posadzki bezpyłowe oraz trzy bramy hydrauliczne. Nieruchomość podzielona na powierzchnię magazynowo - produkcyjną z zapleczem socjalnym na parterze oraz część biurową na piętrze.
Nieruchomość znajduje się w strefie przemysłowej miejscowości Długa Kościelna, blisko węzła komunikacyjnego w Koniku Nowym i zjazdem na trasy A2 oraz S17. Do Mińska Mazowieckiego i Centrum Warszawy 26 km.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
19 311 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Halinów gm, Długa Kościelna
 Cena:  3 000 000 PLN
 Powierzchnia:   520.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dominika Trzaskowska

Kierownik biura