Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Międzylesie

Numer zlecenia FIXA088
6 990 000 PLN 5 029 za m2
Powierzchnia:
1 390.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Przestronny budynek biurowo - magazynowy 1390 m2 na 2 kondygnacjach/działka 1904 m2 - centrum Wawer

Przestronny, 2 piętrowy budynek biurowy połączony z częścią magazynową, położony w centralnej części dzielnicy Wawer wybudowany w 2009r.
Powierzchnia całkowita budynku to 1390m2, w tym powierzchnia biurowa 340m2, hale magazynowe to 1050m2, położone na działce 1904m2. Biuro jest położone na 2 kondygnacjach w części frontowej budynku, świetnie doświetlone dużymi oknami, wyposażone w pomieszczenia socjalno-sanitarne. na parterze znajduje się jedno duże pomieszczenie, recepcja i sala ekspozycyjna. Na piętrze są dwa duże pokoje biurowe plus otwarta przestrzeń biurowa. Część magazynowa znajduje się na parterze i piętrze, połączone osobną klatką schodową, dobrze doświetlona przez okna. Na parterze jest dodatkowo przestrzeń garażowa i dwie bramy bramy wjazdowe.Teren jest ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową.Podjazd jest utwardzony kostką brukową, z wyznaczonymi miejscami parkingowymi.Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, zaledwie 1km od CH Ferio i stacji kolejki Międzylesie. Wokół dużo zieleni

Świetna inwestycja w biuro i przestrzeń magazynową dla firm handlowych i usługowych. Pełna swoboda aranżacji wnętrza pod indywidualne potrzeby. Solidny budynek, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Doskonała lokalizacja-blisko komunikacja miejska, szybki dojazd do autostrady S2/A2 i centrum W-wy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
29 002 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
160 727 PLN
Warszawa, Wawer, Międzylesie
 Cena:  6 990 000 PLN
 Powierzchnia:   1 390.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Wypychowicz

Kierownik biura