Lokal na sprzedaż, Działdowski, Rybno gm, Naguszewo

Numer zlecenia FIZY132
130 000 PLN 3 052 za m2
Powierzchnia:
42.6 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1990

Opis

Budynek na siedzibę firmy, usługi, handel w miejscowości Naguszewo.

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Naguszewie -Wieś położona jest w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego, w odległości około 33 km na północny-zachód od Działdowa i 8 km od Rybna. Atrakcje w okolicy Naguszewo: w odległości 7 km znajduje się jezioro Dąbrowa Wielka ,8 km Jezioro Zwiniarz,9 km Jezioro Linowiec,9 km Jezioro Hartowieckie ,14 km Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku. W roku 2017 przeprowadzono remont budynku : malowanie nowa podłoga (tarakota) w roku 2018 nowe pokrycie dachowe. W skład nieruchomości wchodzi sala sprzedażowa,pomieszczenie socjalne,WC oraz kotłownia .Ogrzewanie węglowe. Udogodnienia w budynku to -monitoring,alarm,klimatyzacja.

Oferta dotyczy jednej z nielicznych na sprzedaż nieruchomości położonych w tak dogodnej lokalizacji.Jeśli zainteresowała Cię ta oferta skontaktuj się z nami. Z chęcią zaprezentujemy Państwu tą nieruchomość.Polecamy serdecznie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
837 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Rybno gm, Naguszewo
 Cena:  130 000 PLN
 Powierzchnia:   42.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Katarzyna Fritzsche

Kierownik biura