Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia FODO860
2 500 PLN   2 700 PLN  
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1930

Opis

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Działdowie.

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Działdowie w województwie warmińsko - mazurskim. Lokal o powierzchni 120m2 z WC dostępny od ręki.Położony jest w centrum miasta blisko sklepów, aptek, banków. Nieruchomość posiada dużą witrynę oraz wejście prosto z ulicy. Możliwość podziału lokalu i wynajęcie w dwóch częściach. Opłata za wynajem do uzgodnienia. Lokal z przeznaczeniem na : aptekę ,drogerię ,salon fryzjerski ,salon kosmetyczny ,gabinet lekarski , biuro lub kancelarię . Doskonała lokalizacja-, parking przed budynkiem , bezpośredni dostęp z głównej ulicy miasta. Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Polecam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Agnieszka Różańska

Agent nieruchomości