Lokal z niezależnym wejściem i parkingiem

Lokal na sprzedaż, Ząbkowicki, Ziębice gm, Ziębice

Numer zlecenia FOFI858
200 000 PLN 3 125 za m2
Powierzchnia:
64.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
9995

Opis

Wyjątkowa oferta w świetnej cenie! Lokal użytkowy do własnej aranżacji.

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ofertę lokalu użytkowego w Ziębicach. Lokal znajduje się na parterze budynku przychodni i posiada niezależne wejście. Przy budynku znajduje się duży parking.
W skład nieruchomości wchodzi: korytarz (poczekalnia), dwóch dobrze nasłonecznionych pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie sanitarne. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica,

Przychodnia cieszy się ogromną popularnością, co daje gwarancję nowemu właścicielowi na otwarcie dobrze prosperującej działalności. Samodzielne wejście od strony parkingu to kolejny atut lokalu! Osobne wejście zapewni wiele możliwości aranżacyjnych i pozwoli na prowadzenie każdego rodzaju działalności.

To lokal idealny na otwarcie działalności farmaceutycznej, fizjoterapii, gabinetu psychologa, gabinetu lekarskiego, ale także biura rachunkowego, kancelarii etc.

Okolica przy budynku przychodni jest bardzo spokojna. W bliskiej odległości znajduje się park, komisariat policji oraz orlik.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 287 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Ząbkowicki, Ziębice gm, Ziębice
 Cena:  200 000 PLN
 Powierzchnia:   64.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Paulina Wołosz

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?