Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia FOLU852
3 000 PLN
Powierzchnia:
43.7 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2021

Opis

Nieruchomość do wynajęcia w świetnej lokalizacji, na nowym osiedlu Nowa Grochowska.

Nowoczesny lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji - na dużym, nowym osiedlu Nowa Grochowska na Pradze Południe (obok centrum King Cross Praga), idealny pod biuro, gabinet, salon fryzjerski/kosmetyczny, usługi, sklep, punkt obsługi klienta. Lokal w stanie deweloperskim - dowolność wykończenia lokalu pod najemcę. Obiekt położony przy głównym placu osiedlowym, wejście bezpośrednio z ulicy. Duże okna w witrynie, zapewniające jasność w obiekcie. Parking dla klientów bezpośrednio przed lokalem. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Dodatkowo płatne opłaty administracyjne i zaliczki na poczet zużycia mediów. Podana cena jest kwotą brutto.

Nowoczesny budynek, duża witryna, świetna lokalizacja. MHG

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   43.7  m2
 Liczba pokoi:  2

Marta Pękacka

Doradca ds. nieruchomości