Sprzedaż, dom, Chełmski, Siedliszcze gm, Kulik-kolonia

Numer zlecenia FULI916
399 000 PLN   700 000 PLN   1 425 za m2
Powierzchnia:
280.0 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2010
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Kulik-kolonia
Ulica:
Powierzchnia:
280.0 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
5
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Rok budowy
2010
Wielkość działki:
2800 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Dom w stylu polskiego dworku, położony w cichej spokojnej okolicy.Przestronny w pełni wyposażony, gotowy do wprowadzeni. Poddasze z wyprowadzoną elektryką i hydrauliką, do wykończenia.

W kuchni i łazienkach podgrzewana podłoga, w pralni i kotłowni glazura na ścianach i terakota. Na podłodze, w pokojach podłoga przygotowana pod klepkę dębową /w cenie/. Instalacja hydrauliczna i bojler przystosowane do montażu paneli słonecznych.
Ogrzewanie centralne, piec na węgiel, miał, drewno. W salonie przygotowane miejsce na kominek. Przydomowa oczyszczalnia ścieków, wodociąg z sieci. W kuchni ekonomiczna płyta indukcyjna.
Garaż i dwa pomieszczenia gospodarcze w oddzielnym budynku. Dom i garaż murowane, pokryte dachówką betonową w klasycznym, czerwonym kolorze.
Działka z nasadzeniami iglastymi, ogrodzona siatką. Kuta brama wjazdowa z furtką prowadzi na oświetloną drogę asfaltową.


Nieopodal znajduje się zespół dworsko-parkowy.Zabytek. Dom położony jest na pograniczu Roztocza, zachodniego Polesia i Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego w obrębie terenu chronionego krajobrazu.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 561 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Eugeniusz Cios
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 190 PLN