Lokal na sprzedaż, Warszawa, Ursus, Skorosze

Numer zlecenia FUNU384
2 498 400 PLN 20 006 za m2
Powierzchnia:
124.9 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2016

Opis

Oferta objęto lokal użytkowy. Zakup przedmiotu sprzedaży wraz z najemca to gwarancja stałego dochodu

Ofertą objęto 124,88 m/2 lokal użytkowy o rocznej rentowności na poziomie 7 %. Lokal zlokalizowany jest przy ul. Starodęby w warszawskim Ursusie. Lokal ma aktualnego najemcę co stanowi ciągłość wpływów dla nabywcy. Przedmiotowy lokal zlokalizowany jest w nowym, nowoczesnym budynku. Lokal posiada duże przeszklone witryny i wejścia bezpośrednio z chodnika - lokal doskonale doświetlony i posiada doskonałą ekspozycje handlowa. Wzdłuż budynku znajdują się ciągi komunikacyjne ruchu pieszych, ścieżki rowerowe oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wokół duże osiedla mieszkaniowe. Do ceny ofertowe doliczany będzie podatek VAT.

Zakup oferowanych lokali to doskonała inwestycja mająca stały poziom rocznego zwrotu na poziomie 7%. Lokale znajdują się w nowoczesnym budownictwie przy bezpośrednich ciągach komunikacji pieszych wśród wielu lokali handlowo usługowych. Bliski dostęp do miejsc parkingowych i komunikacji miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 082 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursus, Skorosze
 Cena:  2 498 400 PLN
 Powierzchnia:   124.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Jacek Głowacki

Kierownik biura