Sprzedaż, działka, Poznański, Kórnik gm, Borówiec

Numer zlecenia FUZO456
749 000 PLN   7 500 000 PLN   130 za m2
Powierzchnia:
5 748.0 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
150x300

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Borówiec
Lokalizacja:
Borówiec
Powierzchnia:
5 748.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż działka położona w przepięknej małej miejscowości pod Poznaniem, o powierzchni 5748 mkw, dojazd do działki drogą asfaltową, bliskość komunikacji miejskiej, media przy działce wszystkie.

Na sprzedaż działka położona w przepięknej małej miejscowości pod Poznaniem, o powierzchni 5748 mkw, dojazd do działki drogą asfaltową, bliskość komunikacji miejskiej, media przy działce: prąd, gaz, kanalizacja, woda. W sąsiedztwie stara i nowa zabudowa jednorodzinna, w pobliżu tereny zielone las i park.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jak również działalność usługową, teren lekko nachylony, zapraszam na prezentacje. Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem. Ze względu na położenie oferta jest bardzo atrakcyjna.

Na sprzedaż działka położona w przepięknej małej miejscowości pod Poznaniem, o powierzchni 5748 mkw, dojazd do działki drogą asfaltową, bliskość komunikacji miejskiej, media przy działce: prąd, gaz, kanalizacja, woda. W sąsiedztwie stara i nowa zabudowa jednorodzinna, w pobliżu tereny zielone las i

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 930 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Daniel Ejankowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 912 PLN