Działka na sprzedaż, Wrocław, Psie Pole

Numer zlecenia FYCU101
2 786 400 PLN 450 za m2
Powierzchnia:
6 192 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
78*78

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Wrocław
Lokalizacja:
Psie Pole
Powierzchnia:
6 192 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Duża działka pod aktywność gospodarczą, atrakcyjna lokalizacja - Wrocław

Na sprzedaż atrakcyjna działka pod aktywność gospodarcza, doskonale skomunikowana poprzez położenie w sąsiedztwie głównej trasy wylotowej z Wrocławia ( droga krajowa nr 8) na Warszawę. Dojazd do Nieruchomości drogą asfaltową. W sąsiedztwie swoje siedziby mają takie firmy jak salon Mercedes Benz, salon Volvo, stacje paliw czy centrum handlowe Korona. Nieruchomość tworzą trzy działki dz. nr 4/1, 1/1, 17/20.
Obowiązuje MPZP - UCHWAŁA NR XXIX/2255/04 RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA z dnia 18 listopada 2004r, sprzedawany grunt oznaczony jest symbolem 2AG ustala się przeznaczenie: aktywność gospodarcza z wyłączeniem sprzedaży paliw.

Teren działki został przygotowany pod budowę obiektu biurowo-magazynowego. Wykonany został wstępny projekt budowy hali magazynowej o pow. 1800 mkw. i wysokości 8 m oraz budynku biurowego 2 – kondygnacyjnego w tradycyjnej technologii.
Media:
• złącze kablowe na granicy działki
• warunki na przyłącze gazu
• warunki wodno-kanalizacyjneCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 938 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław, Psie Pole, Psie Pole
 Cena:  2 786 400 PLN
 Powierzchnia:   6 192  m2

Sylwia Majchrzak

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?