Działka na sprzedaż, Mrągowski, Mikołajki gm, Woźnice

Numer zlecenia FYDE741
102 000 PLN 34 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
24,5x122

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Woźnice
Lokalizacja:
Woźnice
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka z warunkami zabudowy,możliwość podziału, 8 km od Mikołajek.

Działka o pow.3000m2 w m.Woźnice gmina Mikołajki, województwo Warmińsko-Mazurskie. Do Mikołajek niecałe 8 km, a do Warszawy 230 km. W okolicy jezioro Łuknajno i Śniardwy. Oferowany grunt znajduje się w kompleksie kilku działek o podobnej powierzchni. Wodociąg w działce.
Na działkę wydano warunki zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz dwóch budynków gospodarczych z garażem.Łączna powierzchnia zabudowy może wynosić 320m2. Maksymalna wysokość budynku 9 m, 2 kondygnacje naziemne (w tym druga jako poddasze użytkowe). Maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej 5 m, maksymalna szerokość elewacji frontowej 14 m.Geometria dachu:dach 2-spadowy, symetryczny o kącie nachylenia 30-48 stopni.Doskonała oferta inwestycyjna.Bliskość terenów zielonych, wody, lasów a jednocześnie niewielka odległość od Mikołajek daje duże możliwości inwestycyjne.Okolica prężnie rozwijająca się, wodociąg w drodze, a dojazd do działki drogą gminną asfaltową.


Powyższą działkę można podzielić na dwie mniejsze o powierzchni 1500 m2 z możliwością zabudowy jednego domu wraz z budynkiem gospodarczym. MHG

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
399 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 788 PLN
Mrągowski, Mikołajki gm, Woźnice
 Cena:  102 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura