Piękne siedlisko otulone zielenią

Działka na sprzedaż, Bialski, Wisznice gm, Curyn

Numer zlecenia FYFU045
380 000 PLN 35 za m2
Powierzchnia:
10 813 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
95x44

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Curyn
Lokalizacja:
Curyn
Powierzchnia:
10 813 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Drewniane
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Sprzedam działkę z domem po kapitalnym remoncie, cudowna okolica.


Przedmiotem sprzedaży jest położona na uboczu wsi, w otoczeniu pól i lasów , nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,0813m², która to jest zabudowana tradycyjnym podlaskim drewnianym budynkiem mieszkalnym (wybudowanym 1956 roku), . Dom jest o powierzchni użytkowej ok. 63 m², w skład której wchodzą kuchnia, 3 pokoje, przedpokój . Budynek nie wymaga gruntownych, od podstaw prac modernizacyjno-remontowych.Nowa elektryka ,okna hydraulika,ściany drewniane, wymiana dachu.

To miejsce w którym odczuwa się pozytywną energię, niepowtarzalny wiejski klimat, a zarazem bardzo dobrze jest komunikowane z miastami i miasteczkami. Siedlisko, jakich mało jest dostępnych rynku na sprzedaż, o dużym potencjale i atrakcyjną lokalizacją.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 599 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Credipass nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Bialski, Wisznice gm, Curyn
 Cena:  380 000 PLN
 Powierzchnia:   10 813  m2
 Liczba pokoi:  0

Elwira Nowak

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?