Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia FYNE440
1 000 PLN
Powierzchnia:
25.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2009
Stan:
Normalny

Opis

Lokal usytuowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Kochanowskiego.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu znajdującego się na I piętrze budynku handlowo-usługowego z 2009r. Lokal o powierzchni 25m2 składa się z głównej sali (ok. 23m2) oraz wydzielonego mniejszego pomieszczenia socjalnego (ok. 3m2). WC i korytarz w ramach powierzchni wspólnych. Istnieje możliwość wyprowadzenia wody na salę.
Atutem lokalu jest jego lokalizacja o dużym nasileniu ruchu pieszego oraz drogowego. Doskonale sprawdzi się jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług z branży beauty, a także innych działalności usługowych. Oferta kierowana jest również do osób prowadzących działalność gospodarczą wymagającą niewielkiego biura i ciszy do pracy.
Do ceny należy doliczyć opłaty za media.

Polecam i zapraszam do kontaktu :))

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 000 PLN
 Powierzchnia:   25.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Martyna Chmiel

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?