Lokal na sprzedaż, Nowodworski, Czosnów gm, Cybulice Duże

Numer zlecenia GAHA919
1 100 000 PLN 142 za m2
Powierzchnia:
7 751.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1980
Stan:
Do remontu

Opis

Atrakcyjna nieruchomość pod względem produkcyjnym.przemysłowym, usytuowana z dala od głównej ulicy.

Atrakcyjna nieruchomość pod względem produkcyjnym.przemysłowym, usytuowana z dala od głównej ulicy.Działka nie ogrodzona, prąd jest. Budynek o powierzchni 1000m wymagający naprawy, wymiany dachu z eternitu. Możliwość prowadzenia magazynu, hali produkcyjnej, stolarni, kurników. Do części starego magazynu przynależy również część mieszkalna, do nowej adaptacji i remontu. Doskonały dojazd zarówno do Warszawy, S7, dróg krajowych i wojewódzkich. Zapraszam do zakupu.

Budynek o powierzchni 1000m wymagający naprawy, wymiany dachu z eternitu. Możliwość prowadzenia magazynu, hali produkcyjnej, stolarni, kurników. Do części starego magazynu przynależy również część mieszkalna, do nowej adaptacji i remontu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 081 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Czosnów gm, Cybulice Duże
 Cena:  1 100 000 PLN
 Powierzchnia:   7 751.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości