Lokal na wynajem, Wielicki, Niepołomice gm, Niepołomice

Numer zlecenia GAJI441
7 000 PLN
Powierzchnia:
150.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
1999
Stan:
Normalny

Opis

Szeroki wjazd bezpośrednio od ulicy Brzeskiej. Budynek bezpośrednio po drugie stronie stacji Orlen.

Bardzo funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal na piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej. Bardzo łatwy dojazd do Krakowa nowo otwartą ulicą Igołomską. Dokładnie po drugiej stronie znajduje się stacja paliw Orlen. Bardzo ciekawy wygląd budynku jak i samego lokalu. Oddzielne wejście. Pomieszczenia socjalne na piętrze. Na całym piętrze bardzo ciepło. Mnóstwo zastosowań: biuro firmy, kancelaria, gabinet kosmetyczny lub fryzjerski, itp. W lokalu są wydzielone 3 pomieszczenia, które można od siebie oddzielić w razie potrzeby. Bardzo duży darmowy parking przed budynkiem jak i po bokach. Szeroki i bezpieczny wjazd od strony ulicy Brzeskiej. Czynsz 7000 netto/miesiąc. Subliczniki na wodę i gaz.

Bardzo dogodne położenie. Na samym początku Niepołomic z łatwym dojazdem do Krakowa. Duża powierzchnia świeżo po remoncie

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wielicki, Niepołomice gm, Niepołomice
 Cena:  7 000 PLN
 Powierzchnia:   150.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Artur Kędzierski

Doradca ds. nieruchomości