Lokal na wynajem, Warszawski Zachodni, Stare Babice gm, Wojcieszyn

Numer zlecenia GAJY953
12 500 PLN
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2018

Opis

Wysoki standard lokalu i budynku, miejsca parkingowe. Budynek w całości wynajęty.

Doskonały dojazd do Wojcieszyna. W okolicy wiele firm. W budynku wszystkie lokale są wynajęte co sprzyja prowadzeniu biznesu. Budynek nowoczesny, ekonomiczny. Okolica spokojna z doskonałym dojazdem do Warszawy, do autostrady. W budynku klimatyzacja. Przy budynku miejsca parkingowe, co sprzyja prowadzeniu firmy z zakresu usługowego czy handlowego. Witryny na parterze.

Doskonały dojazd do Wojcieszyna. W okolicy wiele firm. W budynku wszystkie lokale są wynajęte co sprzyja prowadzeniu biznesu. Budynek nowoczesny, ekonomiczny. Okolica spokojna z doskonałym dojazdem do Warszawy, do autostrady. W budynku klimatyzacja. Przy budynku miejsca parkingowe. Zapraszam

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawski zachodni, Stare Babice gm, Wojcieszyn
 Cena:  12 500 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości