Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Ursus, Skorosze

Numer zlecenia GAKO037
3 200 000 PLN 5 604 za m2
Powierzchnia:
571.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Gotowiec inwestycyjny. 2 budynki w super lokalizacji. Możliwość kontynuowania podpisanych umów najmu

Oferujemy do sprzedaży 2 budynki usługowo mieszkalne z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Na działce o powierzchni 1.081 mkw znajdują się 2 budynki o łącznej powierzchni użytkowej 571 mkw (parterowy 196 mkw i piętrowy 375 mkw).
Budynki zrealizowane w technologii tradycyjnej murowanej z elementami żelbetowymi. Częściowo podpiwniczone, gdzie znajdują się pomieszczenia kotłowni.
Działka z trzech stron ogrodzona, wjazd na posesję szeroką bramą otwieraną automatycznie pilotem.
Na działce ładny, zagospodarowany ogród.
Na działce znajduje się parking na 13 samochodów, a przed działką wzdłuż ulicy znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe.
Stan techniczny stan budynków jest bardzo dobry. Po remoncie I modernizacji.
Budynek piętrowy może być wykorzystany jako hostel, dom opieki czy klinika – pokoje mają własne sanitariaty I aneksy kuchenne. Z kolei w parterowym trwają obecnie prace remontowe i budynek jest adaptowany pod żłobek.
Wartość inwestycji wg operatu z 2016 to 3.601.100 zł !!

Możliwość dokupienia 3 domu o powierzchni użytkowej 851 mkw położonego na sąsiedniej działce (1262 mkw) - obecnie działki posiadają wspólne ogrodzenie (numer zlecenia GEFO392). W przypadku zakupu obu działek możliwość negocjowania ceny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 277 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
76 317 PLN
Warszawa, Ursus, Skorosze
 Cena:  3 200 000 PLN
 Powierzchnia:   571.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Dorota Kozik

Agent nieruchomości