Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Kłodzko gm, Kłodzko

Numer zlecenia GALI957
1 900 000 PLN 1 462 za m2
Powierzchnia:
1 300.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Reprezentacyjna kamienica w centrum Kłodzka przy deptaku.

5-kondygnacyjna kamienica w centrum miasta przy deptaku prowadzącym do Rynku. Jest to lokalizacja z największym natężeniem ruchu pieszych w centrum Kłodzka.

Reprezentacyjna fasada kamienicy została odrestaurowana zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków. Pozostała część kamienicy została odbudowana w latach 1999-2001. Wykonano nowe stropy, schody, tylną fasadę, dach oraz wstawiono wszystkie okna. Przygotowano również szyb windowy.

Całkowita powierzchnia kamienicy to ponad 1300 m2. Na parterze wydzielone są 3 lokale użytkowe, w tym dwa z witryną i niezależnym wejściem od ulicy (obecnie wynajmowane). Na 1. piętrze wydzielone zostało 2-pokojowe mieszkanie oraz pomieszczenia biurowe i magazynowe. Pozostałe kondygnacje w stanie surowym, bez podziału, każda o powierzchni 278 m2 oraz strych, który również można zaadaptować na lokal mieszkalny.

Lokalizacja idealna na lokale usługowe (biura, gabinety lekarskie, szkoły językowe) oraz mieszkalne.


Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 883 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 381 PLN
Kłodzki, Kłodzko gm, Kłodzko
 Cena:  1 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 300.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Pięta

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?