Lokal na wynajem, Warszawa, Wola, Mirów

Numer zlecenia GARI800
13 000 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1998

Opis

Lokal do wynajęcia od zaraz!!!!

Lokal znajduje się na parterze, w ciągu lokali handlowo-usługowych, wejście bezpośrednio z ulicy. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz hotelu Hilton. W okolicy powstają nowoczesne biurowce (Prosta Tower) i centrum handlowe w dawnej fabryce Norblina.
Lokal jest dwupoziomowy - parter 57 m2, piętro 43 m2. Dodatkowo antresola nie wliczona do metrażu ze względu na niższą wysokość, tak więc całkowita powierzchnia do wykorzystania to 120 m2.
Wcześniej w lokalu była przychodnia, piętro zostało podzielone ścianami działowymi na gabinety a następnie salon fryzjersko-kosmetyczny. W razie potrzeby lokal można z łatwością przywrócić do stanu pierwotnego lub zaaranżować zgodnie z potrzebą. W lokalu znajdują się dwie łazienki i pomieszczenie gospodarcze.

Zapraszam do prezentacji!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Wola, Mirów
 Cena:  13 000 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Edyta Zielińska

Kierownik biura