Lokal na wynajem w Gorzowie Wlkp

Lokal na wynajem, Gorzów Wielkopolski pow, Gorzów Wielkopolski gm, Gorzów Wielkopolski

Numer zlecenia GASA410
6 900 PLN   8 487 PLN  
Powierzchnia:
136.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2023

Opis

Nieruchomość komercyjna na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Magnolia.

Nieruchomość komercyjna na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Magnolia.
To nowy lokal o powierzchni 136 metrów kwadratowych wyposażony w szerokie witryny, został niedawno wybudowany, jest częściowo wykończony.
Taka przestrzeń daje Ci niesamowite możliwości aranżacyjne - możesz stworzyć przestronne biuro, sklep czy też kawiarnię, która przyciągnie wielu klientów.

Nie tylko sam lokal jest wyjątkowy, ale również jego lokalizacja w pobliżu nowo budowanego centrum handlowego.
Lokal ma na wyłączność przypisane trzy miejsca parkingowe, które są wliczone w cenę! Dzięki temu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do Twojego lokalu.

Jeśli szukasz przestronnego i nowoczesnego lokalu użytkowego, ten jest dla Ciebie! Nie przegap tej okazji, aby stworzyć swój wymarzony biznes. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację.

Nieruchomość komercyjna na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Magnolia.
To nowy lokal o powierzchni 136 metrów kwadratowych wyposażony w szerokie witryny. Lokal ma na wyłączność przypisane trzy miejsca parkingowe, które są wliczone w cenę!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gorzów Wielkopolski pow, Gorzów Wielkopolski gm, Gorzów Wielkopolski
 Cena:  6 900 PLN
 Powierzchnia:   136.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Michał Juszczak

Agent nieruchomości