Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia GAWY534
1 800 PLN
Powierzchnia:
16.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1998
Stan:
Wysoki standard

Opis

Placówka medyczna na wynajem przystosowana pod wymogi NFZ Możliwość wynajęcia 1 gabinetu lub całości

CENTRUM MEDYCZNE na wynajem 128 m kw łącznie. Super okazja.W pełni przygotowane lokale pod działalność medyczną zgodnie z wytycznymi NFZ i Sanepidu. Placówka przyjazna dla osób niepełnosprawnych.Centrum będzie miało dostępne 4 gabinety oraz powierzchnie wspólne: poczekalnię, recepcję, łazienki, pokój socjalny, czy również pomieszczenie do sterylizacji. Z uwagi na charakter placówki mile widziani są najemcy z branży medycznej. Lokale wyposażone w podstawowe sprzęty i klimatyzację, co na pewno docenią pacjenci korzystający z usług. Z uwagi na fakt, że lokale oddane będą do użytku w listopadzie 2021 r., to obecnie jest możliwość dostosowania obiektu pod własne potrzeby. W budynku oprócz klimatyzacji przewidziane jest ogrzewanie podłogowe oraz wentylacja mechaniczna. Placówka ze względu na swoje położenie - w pobliżu trasy wylotowej Warszawa - Kraków, Lublin, może być ciekawą opcją dla lekarzy świadczących usługi dla naszych mieszkańców właśnie z w/w miast. Dwie opcje wynajmu.


Osiedle, gdzie mieści się placówka, na pewno gwarantuje sukces. Ponadto budowa dużego marketu w pobliżu dodatkowo zapewni dopływ przyszłych pacjentów na osiedlu.
Zapraszam do obejrzenia lokalizacji i dokumentacji.
Oglądanie, to nie zobowiązanie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  1 800 PLN
 Powierzchnia:   16.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?