Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia GECI106
4 000 PLN
Powierzchnia:
108.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2019

Opis

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?

Nowo powstały obiekt w bardzo dobrej lokalizacji Pruszkowa w sąsiedztwie tunelu prowadzącego do trasy A2 (ok.2 km).Położenie obiektu oraz bardzo przemyślany rozkład pomieszczeń zapewniają olbrzymi potencjał tego miejsca. Do wynajęcia powierzchnia do własnej aranżacji na pierwszym piętrze o wielkości 108m2.Perspektywa dowolnego zagospodarowania tej powierzchni oraz elastyczność właściciela są na tyle duże, że istnieje możliwość jego zagospodarowania w dowolny sposób, na dowolną działalność handlową, usługową lub biurową.Wszystko zależy od Twoich potrzeb i indywidualnych ustaleń.
Na dole budynku znajduje się garaż z 2 bramami, który może być wykorzystany jako zaplecze lub magazyn.Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiadający nowoczesną infrastrukturę techniczną.
Cena najmu to 4 000 zł netto/miesięcznie + opłaty eksploatacyjne.

Gdyby oferowany lokal okazał się być zbyt mały na Twoje potrzeby to jest również możliwość wynajęcia części dolnej kondygnacji o powierzchni 83 m2, a nawet całego obiektu o łącznej powierzchni ok.252 m2.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   108.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura