Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia GEKI805
6 200 PLN
Powierzchnia:
212.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta o powierzchni 212 m. Dogodne połączenie z centrum Warszawy

Proponuję Państwu lokal handlowo usługowy w centrum Pruszkowa, Bliska odległość zarówno do stacji PKP jak i WKD. Znajduje się w pobliżu sądu, kościoła i wielu punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych co zdecydowanie zwiększa ruch w tej okolicy. Kiedyś w lokalu znajdowało się kultowe, przedwojenne kino METRO, później długo prosperował sklep z farbami. Duża powierzchnia stwarza liczne możliwości jeśli chodzi o przyszłą działalność. Posiada zaplecze magazynowe jak i socjalne i biurowe co stwarza duży potencjał przeznaczenia obiektu. Lokal posiada osobne wejście od zaplecza, co umożliwia łatwe przyjmowanie dostaw towaru. Dodatkowo główne wejście jest wyposażone w witryny okienne, co z kolei idealnie umożliwia reklamę, bądź promocję w lokalu. Możliwy każdy rodzaj działalności łącznie z gastronomiczną. Okres wynajmu od dwóch lat bez ograniczeń.Serdecznie zapraszam

Duży lokal użytkowy o powierzchni 212 w centrum . Idealny na każdy rodzaj działalności łącznie z gastronomią.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  6 200 PLN
 Powierzchnia:   212.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Sylwia Przybylak

Doradca ds. nieruchomości