Działka na sprzedaż, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia GEMY571
384 000 PLN 303 za m2
Powierzchnia:
1 269 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
11x115,36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Skierniewice
Lokalizacja:
Skierniewice
Powierzchnia:
1 269 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka budowlana inwestycyjna idealna dla dewelopera w Skierniewicach

Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną idealną dla dewelopera. Działka znajduje się na osiedlu Widok w Skierniewicach, szerokość działki to 11 m. W drodze kanalizacja, woda i prąd. Dojazd do działki drogą asfaltową publiczną. Posiadam jeszcze jedną działkę graniczącą z tą działką o szerokości 25 m, łącznie 36 m szerokości. Powierzchnia dwóch działek to 4200 mkw. Możliwość zabudowy to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa z dopuszczeniem usług. Wysokość budynków mieszkalnych i usługowych maximum 9,00 m. Bardzo atrakcyjna oferta. Działka znajduje się między Warszawą a Łodzią zaledwie 40 minut samochodem. Do zjazdu na autostradę A2 w Nieborowie zaledwie 10 minut. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną idealną dla dewelopera. Działka znajduje się na osiedlu Widok w Skierniewicach, szerokość działki to 11 m. W drodze kanalizacja, woda i prąd. Dojazd do działki drogą asfaltową publiczną. Możliwość zakupu działki graniczącej z tą działką o szerokości 25 m.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 626 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  384 000 PLN
 Powierzchnia:   1 269  m2

Grażyna Gawinowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?