Mieszkanie na sprzedaż, Kraków

Numer zlecenia GETE563
1 078 920 PLN 18 806 za m2
Powierzchnia:
57.4 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
Parter/8
Struktura:
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Kraków
Ulica:
Powierzchnia:
57.4 m2
Piętro:
Parter/8
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisKompleks budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi, miejscami postojowymi naziemnymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Osiedle charakteryzuje kaskadowa kompozycja brył o wysokości od 3 do 8 pięter. Mieszkania na parterach, zlokalizowane od strony dziedzińca, posiadają ogródki, a na wyższych kondygnacjach - balkony lub tarasy. Inwestycję cechują najwyższe standardy budownictwa. Elewacje budynków wykonane są w technologii lekkiej mokrej i pokryte wysokiej jakości tynkiem gładkim, akrylowym. Klasyczną elegancję zabudowy podkreśla jej nowoczesna kolorystyka oraz szklane i ażurowe balkony.
Teren całego założenia uatrakcyjnią specjalnie zaprojektowane i starannie przygotowane strefy zieleni pełne bujnej i różnorodnej roślinności.
Szybkie i cichobieżne windy znajdujące się w każdym budynku umożliwiają swobodne poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Osiedle jest monitorowane. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom system wideodomofonów oraz drzwi antywłamaniowe montowane we wszystkich mieszkaniach.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 379 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Kraków
 Cena:  1 078 920 PLN
 Powierzchnia:   57.4  m2
 Liczba pokoi:  3

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości