Działka na sprzedaż, Olsztyński, Barczewo gm, Ramsowo

Numer zlecenia GIDY810
160 000 PLN 53 za m2
Powierzchnia:
3 025 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
55x55

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Ramsowo
Lokalizacja:
Ramsowo
Powierzchnia:
3 025 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka z linią brzegową Ramsowo,Olsztyński gm.Barczewo,Jezioro Dobrąg.

Prezentuję ofertę sprzedaży działki z linią brzegową w wyjątkowo malowniczej części jeziora Dobrąg.Nieruchomość o powierzchni 3025 m w pięknym miejscu z dobrym dojazdem. W pobliżu biegnie trasa S-16 Olsztyn -Mikołajki -Augustów.Dojazd z Olsztyna 30 min z Warszawy 3 godz.Działka umiejscowiona w kompleksie innych działek.Idealna pod budowę domu rekreacyjnego na wakacje lub domu całorocznego(należy wystąpić o warunki zabudowy).Działka spełnia wymagania do przekształcenia w budowlaną.Bliskość infrastruktury,szlaków komunikacyjnych oraz kilku dodatkowych zbiorników wodnych,nieskażona przyroda i unikalne widoki to lokata dla inwestorów.Najbliższe jeziora:Dadaj,Pisz,Tumiańskie.

Jezioro 116 ha jest zlokalizowane na obszarze Pojezierza Olsztyńskiego.Zostało sklasyfikowane jako sielawowe.Przeważające gatunki ryb to leszcz,płoć,szczupak,sielawa,sieja,okoń.Zezwolenia na łowienie można nabyć w wyznaczonych sklepach wędkarskich w Olsztynie,Barczewie,Ramsowie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
626 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 234 PLN
Olsztyński, Barczewo gm, Ramsowo
 Cena:  160 000 PLN
 Powierzchnia:   3 025  m2

Justyna Bembas

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?