Budynek mieszkalny na sprzedaż, Szczecinecki, Borne Sulinowo

Numer zlecenia GIGE663
3 300 000 PLN 1 176 za m2
Powierzchnia:
2 805.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1938
Stan:

Opis

Rozpoczęta inwestycja deweloperska z projektem 51 mieszkań i 2 lokali użytkowych w centrum miasta. Jeden z ostatnich budynków do zaadoptowania na lokale mieszkalne w Bornem Sulinowie. Wyjątkowa oferta inwestycyjna ze względu na dobry stan nieruchomości, doskonałą lokalizację oraz szczegółowo dopracowany projekt deweloperski zgodny ze specyfiką lokalnego rynku nieruchomości. Budynek posadowiony na działce o pow. 4 488m2 w centrum miasta a jednocześnie w pobliżu części parkowej i zaledwie 700 metrów do Jeziora Pile. Projekt inwestycji przewiduje przebudowę nieruchomości na 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Powierzchnia całkowita budynku - 2 804,83m2, powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych i usługowych - 2 307,06 m² (około 1400 zł/m2). Dotychczasowy właściciel wykonał części prac budowlanych polegających oczyszczeniu budynku, zbiciu tynków, wymianie poszycia dachu oraz wymaganych elementów więźby. Budynek wybudowany w 1936 r. dwukondygnacyjny + poddasze, częściowo podpiwniczony z dachem stromym o konstrukcji drewnianej, ściany murowane z cegły pełnej, stropy ceramiczne Ackermana. Uzbrojenie terenu: przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne, kanalizacji deszczowej, sieci elektroenergetyczne oraz sieci ciepłowniczej w działce. Projektowana inwestycja uzyskała decyzję o pozwoleniu na budowę polegającą na rozbudowie i przebudowie istniejącego bud. pokoszarowego na budynek mieszkalny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jessica Liberkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Szczecinecki, Borne Sulinowo
 Cena:  3 300 000 PLN
 Powierzchnia:   2 805.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Radosław Jodziewicz

Kierownik