Lokal na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg

Numer zlecenia GIHU805
620 000 PLN 9 566 za m2
Powierzchnia:
64.8 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Stan techniczny nieruchomości:
Wysoki standard
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ruchliwej ulicy w centrum Kołobrzegu

Zapraszam do zakupu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 54 m.kw. usytuowanego przy ruchliwej ulicy w centrum Kołobrzegu!

Lokal składa się z dwóch gabinetów oraz recepcji z dużymi witrynami okiennymi, 2 pomieszczeń gospodarczych, WC dla personelu oraz osobnej łazienki dla klientów.

Położony na parterze z wejściem od strony ulicy, która charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu zarówno samochodowego jak i pieszego. Taka lokalizacja pozwala na adaptację pod działalność usługową, handlową czy biurową.

Lokal został wykończony z wysokiej jakości materiałów. Posiada wszelkie udogodnienia takie jak wentylacja, klimatyzacja, alarm czy monitoring z kamerami oraz czujnikami ruchu.

Cała przestrzeń doskonale zaaranżowana, co sprawia, że lokal wydaje się większy niż jest w rzeczywistości. Sprzedawany z częścią wyposażenia, które pozwoli na wykorzystanie zaoszczędzonych pieniędzy na inne cele.
Parking za blokiem.
Cena brutto/netto.

Lokalizacja w jednej z bardziej ruchliwych ulic Kołobrzegu. Duże witryny okienne pozwalające na wywieszenie reklam widocznych dla wszystkich. Dużo miejsc parkingowych za blokiem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 572 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 697 PLN
Kołobrzeski, , Kołobrzeg
 Cena:  620 000 PLN
 Powierzchnia:   64.8  m2
 Liczba pokoi:  9

Nicole Tyrajska

Agent nieruchomości