Działka na sprzedaż, Wołomiński, Poświętne gm, Choiny

Numer zlecenia GIKU099
180 000 PLN 120 za m2
Powierzchnia:
1 500 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
86 x 22

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Choiny
Lokalizacja:
Choiny
Powierzchnia:
1 500 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka z potencjałem dla osób planujących budowę domu.

1500 metrów w spokojnej okolicy, oddalonej niecałe 50 kilometrów od centrum Warszawy. Miejsce nowo odkrywane przez tych, którzy po pracy chcą delektować się ciszą we własnym domu. Bliskość Poświętnego, Wołomina, czy Zielonki, oraz mnogość okolicznych sklepów sprawia, że zakupy nie są tu problemem, a atrakcyjność miejsca na "szlaku bocianich gniazd" dodaje urody temu miejscu. W bliskiej okolicy zaczynają pojawiać się pojedyncze domy i osiedla, co stopniowo podnosi cenę ziemi To najlepszy moment na podjęcie decyzji o zakupie. Niedaleko mieści się kilka stajni, gdzie można uczyć się, lub doskonalić jazdę konną. Istnieje możliwość zakupu łącznie trzech działek o łącznej powierzchni 8300 metrów.

W bliskim sąsiedztwie (15 kilometrów) znajduje się miejscowość Ossów, gdzie co roku odbywają się spektakularne inscenizacje Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 231 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Poświętne gm, Choiny
 Cena:  180 000 PLN
 Powierzchnia:   1 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Radosław Bartosik

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?