Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga

Numer zlecenia GIRE964
11 700 PLN
Powierzchnia:
97.4 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2020

Opis

Szukasz lokalu na swój biznes i chcesz prowadzić działalność w doskonałym punkcie?

Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 100 m 2 , który znajduje się tuż przy metrze, na jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic kulturalnych Stolicy Warszawskiej Pradze Północ.
Stare praskie kamienice i opuszczone fabryki dostają nowe życie. Ich przestrzeń transformowana jest w galerie, centra sztuki, pracownie autorskie oraz nowe lokale rozrywkowe i gastronomiczne.
Obok inwestycji znajduje się stacja metra, która jeszcze bardziej usprawnia komunikację z centrum Warszawy.
Lokal w stanie deweloperskim znajduje się na parterze w ciągu handlowo- usługowym, ma duże witryny i bezpośrednie wejście z ulicy.
Lokal jest znakomitą inwestycja zapewniająca wysoki standard i spełniający wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów .
Ze względu na atrakcyjną lokalizację lokal idealnie nadaje się na sklep, restaurację, kawiarnię, cukiernię, przychodnię lekarską
Cena wynajmu 11 700 zł netto/mc+ opłaty administracyjne

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga
 Cena:  11 700 PLN
 Powierzchnia:   97.4  m2
 Liczba pokoi:  2

Elżbieta Apelska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?