Lokal na wynajem, Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko

Numer zlecenia GIRO913
8 100 PLN
Powierzchnia:
81.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1994

Opis

Idealny lokal na Bank lub biuro obsługi klienta. Media opłacane na podstawie liczników

Budynek oddany do użytku w 1994 roku znajduje się we wzorowym stanie technicznym, posiada wszystkie sprawne instalacje, duży zapas mocy elektrycznej i grzewczej. Nie bez znaczenia są fakty: możliwość reklamy na elewacji, dachu lub bardzo dużych oknach budynku i przedmiotowego lokalu, własny parking, droga zaplecza do przedmiotowej powierzchni, możliwość usytuowania bankomatu z dostępem od ulicy, możliwość komunikacji własnymi, wewnętrznymi schodami z poziomem -1 (przyziemie o powierzchni około 350 m2), bezpośrednie sąsiedztwo 4 przystanków tramwajowych i autobusowych, bardzo ruchliwe skrzyżowanie i ciągi piesze, sklepy wielkopowierzchniowe, brak innej placówki banku. Powierzchnia najmu jest zadbana, po kapitalnym remoncie 2 lata temu, posiada klimatyzację, wentylację i ogrzewanie tradycyjne, dostęp do telefonów stacjonarnych i światłowodów. Idealne miejsce dla banku lub innych sieciowych działalności, oparte o długoterminowe, rzetelne umowy najmu, ze stałym czynszem.


Parter frontu elewacji zwróconej bezpośrednio na drugie co do wielkości skrzyżowanie dzielnicy Bemowo

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko
 Cena:  8 100 PLN
 Powierzchnia:   81.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Dariusz Jankowski-Dąbrowa

Broker nieruchomości