Lokal użytkowy Szczytno. Centrum. Z piwnicą.

Lokal na wynajem, Szczycieński, Szczytno gm, Szczytno

Numer zlecenia GIZA388
2 500 PLN
Powierzchnia:
64.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2001

Opis

Niepowtarzalna oferta. Przeszklony lokal użytkowy w centrum Szczytna, z piwnicą. Gotowy!

Lokal użytkowy na parterze, z dwoma wejściami, z dużymi witrynami (możliwość widocznej reklamy). Lokal widoczny z głównego skrzyżowania. Do lokalu przynależy piwnica, która z powodzeniem może służyć jako zaplecze socjalne. W lokalu jest oddzielny licznik na wodę, prąd i ogrzewanie. Instalacje kablowe są w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia lokalu (64 m2) zapewnia możliwość prowadzenia prawie każdej działalności.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz mieć duży (64 m2) przeszklony lokal, z piwnicą, to ta oferta jest dla Ciebie. Bank, sklep, biuro, usługi... Praktycznie każda działalność jest możliwa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Szczycieński, Szczytno gm, Szczytno
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   64.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Jarosław Luma

Kierownik biura