Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursynów, Dąbrówka

Numer zlecenia GIZU572
317 668 PLN 18 730 za m2
Powierzchnia:
17.0 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
4/5
Struktura:
Rok budowy:
2022
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Powierzchnia:
17.0 m2
Piętro:
4/5
Pokoje:
1
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisPrestiżowy budynek typu hotelowego zlokalizowany na warszawskich Ursynowie. W obiekcie zaprojektowano 224 klimatyzowanych apartamentów/miniapartamenów o powierzchni od 17 m2 do 52 m2. Inwestycja dzięki swoim licznym walorom, doskonale wpisuje się w segment nieruchomości premium. O jej luksusowym charakterze świadczy m.in. unikalny projekt architektoniczny, wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu.
Projekt jest stworzony dla osób szukających bezpiecznej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji. Apartamenty inwestycyjne są alternatywą dla lokat bankowych i spekulacji giełdowych, jako bezpieczna forma lokaty kapitału. Właściciele apartamentów nie tylko zabezpieczą oszczędności ale mogą również liczyć na stały przychód z wynajmu apartamentów oraz realny wzrost wartości nieruchomości w czasie.
 

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 173 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursynów, Dąbrówka
 Cena:  317 668 PLN
 Powierzchnia:   17.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Mirowska

Kierownik biura