Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście, Solec

Numer zlecenia GODU075
40 000 PLN
Powierzchnia:
875.0 m2
Liczba pomieszczeń:
17
Piętro:
Parter/7
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1997
Stan:
Normalny

Opis

Lokal położony jest w dzielnicy Śródmieście m.st Warszawy.

Lokal biurowo- usługowy o pow.całkowitej 875,02 mkw, składa się z 19 pokoi biurowych i gabinetów, w tym jeden z wyjściem na wewnętrzny taras, 3 sal konferencyjnych,5 kuchni,4 łazienek, 6 pomieszczeń socjalnych, serwerowni, magazynu , archiwum oraz ciągu komunikacyjnego, położonych na trzech poziomach parter ( 477,21 mkw), piętro ( 265,12 mkw) i poziomu -1 ( 132,69 mkw). Wszystkie media miejskie. Wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną,elektryczną i teleinformatyczą. Lokal położony jest w budynku mieszkalnym o 6 kondygnacjach naziemnych z dodatkowa funkcją biurowo-usługową na kondygnacji 1 i 2 budynku. Stan techniczny jak i standard wykończenia bardzo dobry. Lokalizacja stanowi bardzo dobry punkt z uwagi na dogodny dostęp do centrum miasta, jak i do głównych arterii komunikacyjnych, w tym metra, W pobliżu pełna infrastruktura, szkoły , lokale gastronomiczne, placówki rządowe i Ambasady.Do dyspozycji 4 miejsca postojowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Śródmieście, Solec
 Cena:  40 000 PLN
 Powierzchnia:   875.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  17

Joanna Wysocka-Turek

Kierownik biura