Lokal na wynajem, Toruń, Jakubskie Przedmieście

Numer zlecenia GODY415
10 000 PLN   18 000 PLN  
Powierzchnia:
278.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1972
Stan:

Opis

Atrakcyjny wielkopowierzchniowy lokal handlowo-usługowy przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Torunia!

Ponad 1000 metrowy lokal handlowo-handlowo usługowy do wynajęcia od maja 2013! Budynek jednokondygnacyjny w pierwszej linii zabudowy przy jednej z głównych ulic miasta. W 2009 był rozbudowywany oraz przeszedł odnowę elewacji zewnętrznej.
Lokal posiada powierzchnie ekspozycyjną o powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych. Dodatkowo 2 wyodrębnione pomieszczenia biurowe, pomieszczenie magazynowe oraz łazienkę. Istnieje możliwość podziału powierzchni ekspozycyjnej na mniejsze lokale wg życzenia klienta. (cena 18 zł/m2). Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking na około 20 miejsc parkingowych. Dodatkowym atutem jest dużą witryna w budynku. Cena najmu bez VAT, nie ma mozliwości wystawienia pełnej faktury VAT.

Wszystkie te atuty stanowią doskonałą propozycje dla przedsiębiorców szukających dużych powierzchni handlowych lub magazynowych. Idealnie nadaje się również na małą hurtownię oraz dla osób oraz dla firm chcących rozpocząć działalność w Toruniu.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu