Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia GOMO532
12 000 PLN
Powierzchnia:
150.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Opis

Lokal biurowy z bezpośrednim wejściem z ulicy w budynku o podwyższonym standardzie wykończenia.

Okazja! lokal w budynku biurowym trzykondygnacyjnym o wyróżniającym się charakterze wykończenia elewacji. Budynek mieści się w doskonałej lokalizacji, gdzie jest duży ciąg pieszych, różnorodne sklepy, przystanki MPK, własny parking.
Lokal mieści się na parterze, z bezpośrednim i niezależnym wejściem z ulicy. Lokal może być wykorzystany np. pod bank, call center, kancelarie, gabinety, wszelką działalność usługową.
Drzwi antywłamaniowe, szyby pancerne, alarm gwarantują bezpieczeństwo nawet dla wymagającego klienta, jakim może być bank.
Usytuowanie tego lokalu gwarantuje nieograniczony dostęp. Własna aranżacja również może być atutem do przygotowania lokalu pod własne potrzeby.

Wysoki standard budynku, wyróżniający się na tle pozostałych w okolicy. Duży ruch uliczny może sprzyjać większej ilości klientów. Miejsca na prywatnym parkingu gwarantują swobodny dojazd do lokalu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Radom
 Cena:  12 000 PLN
 Powierzchnia:   150.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości