Lokal na wynajem, Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki

Numer zlecenia GOMU844
5 700 PLN
Powierzchnia:
65.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1923

Opis

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal na wynajem, parter 65 m2 w samym centrum.

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego.Nieruchomość ma wejście od strony ulicy i posiada duże witryny.W roku 2010 budynek został gruntownie wyremontowany-wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej,okien,co,elewacji.Media : woda,prąd,kanalizacja,ogrzewanie gazowe,klimatyzacja.Do dyspozycji wynajmujących jest zamknięty teren z miejscami parkingowymi oraz altaną.Lokal jest dobrze widoczny i jasny.Minimalny czas najmu to pięć.Ze względu na położenie jest to interesująca propozycja dla osób,którym zależy na tym,by ich firma była dobrze widoczna-adwokat,notariusz,placówka medyczna,studio urody,punkt obsługi klienta,sklep.Istnieje również możliwość wynajęcia przylegających pomieszczeń o powierzchni 61 m2 i 75 m2 co daje łącznie 202 m2.

Lokal na parterze.
Duże okno wystawowe.
Miejsca parkingowe obok.
Ścisłe centrum.
Szybki dojazd do Łodzi.
Zapraszam do osobistego zapoznania się z nieruchomością.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki
 Cena:  5 700 PLN
 Powierzchnia:   65.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Paulina Hodoń

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?