Obiekt na wynajem, Wrocław, Fabryczna, Starachowice

Numer zlecenia GONA173
29 900 PLN
Powierzchnia:
2 793.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Hotel

Opis

Obiekt 1396 m2 w pobliżu lotniska - przeznaczenie biurowe, usługowe, do dowolnej adaptacji

Atrakcyjna powierzchnia użytkowa zlokalizowana bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego lotniska. Na szczególną uwagę zasługuje tez bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, oraz autostrady A8 i A4.

Budynek składa się z 3 kondygnacji:

- poziom 1. – aktualnie funkcjonująca restauracja - pow. użytkowa 640,99m2

- poziom 2. + poziom 3. - powierzchnia użytkowa - 755,50m2 - aktualnie w stanie surowym zamkniętym.


Pierwotnym przeznaczeniem budynku była działalność restauracyjno – hotelowa. W dostępnym gotowym projekcie dla poziomu 2 i 3. przewidzianych jest 25 pokoi hotelowych oraz sala konferencyjna do własnej aranżacji inwestora. Powierzchnia jest jednak tak zaprojektowana, że przewiduje też inne przeznaczenie - np. pomieszczenia biurowe, usługowe - do indywidualnego zaaranżowania według wizji najemcy. Można zorganizować sale konferencyjne, open space, gabinety oraz bogate zaplecze socjalne.

Okolice lotniska to dziś bardzo prężnie rozwijające się tereny aktywności gospodarczej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wrocław, Fabryczna, Starachowice
 Cena:  29 900 PLN
 Powierzchnia:   2 793.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Karolina Górska

Kierownik biura