Mieszkanie na sprzedaż, Łódź

Numer zlecenia GORO014
522 730 PLN 15 660 za m2
Powierzchnia:
33.4 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/9
Struktura:
Rok budowy:
2026
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Łódź
Ulica:
Powierzchnia:
33.4 m2
Piętro:
1/9
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisWyjątkowy projekt, który stanie się częścią nowoczesnej, miastotwórczej przestrzeni łączącej nie tylko funkcje mieszkaniowe, ale również kulturalne i komercyjne, jednocześnie zachowując historyczną tkankę oraz pamięć o złotym, przemysłowym wieku dla miasta. Inwestycja powstanie, w miejscu fabryki kapeluszy Hermana Schlee. Zakład funkcjonował tutaj od XIX wieku i był jednym z największych producentów wyrobów kapeluszowych w regionie. Zabytkowe zabudowania, w tym m.in. pofabryczny komin, będą każdego dnia przypominać mieszkańcom Murapol Forum o dawnej przemysłowej potędze Łodzi. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy ponad 500 lokali mieszkalnych oraz usługowych w 7- i 10-piętorwych budynkach, które swoją architekturą także będą przywoływać na myśl epokę industrializacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 575 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź
 Cena:  522 730 PLN
 Powierzchnia:   33.4  m2
 Liczba pokoi:  2

Piotr Karpiński

Master lider