Działka na sprzedaż, Iławski, Iława gm, Dół

Numer zlecenia GUCI507
108 000 PLN 90 za m2
Powierzchnia:
1 200 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
.

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dół
Lokalizacja:
Dół
Powierzchnia:
1 200 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Przedmiotem oferty są urokliwe działki w sąsiedztwie Jeziora Iławskiego w miejscowości Dół.

Przeznaczenie kompleksu działek to zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Ponad hektarowy teren został podzielony na siedem parceli. Większość z nich ma powierzchnię 1200 m2. Jedna z zaplanowanych działek ma powierzchnię ok 1696 m2, a w jej części znajduje się naturalna niecka wodna. Stwarza to potencjał do zaaranżowania tam własnego stawu.

W drodze dojazdowej znajdują się media takie jak: prąd, woda, telekomunikacja oraz kanalizacja. Wzdłuż ulicy stanęły już nowoczesne ledowe latarnie co zwiastuje realizację nawierzchni w niedalekiej przyszłości.

Dół to niezwykle atrakcyjna miejscowość oddalona od Iławy o zaledwie 6 km. Urokliwość tego miejsca jest ogólnie znana i doceniana. Sąsiedztwo jeziora Iławskiego (odległość 200 m) to zdecydowany atut. Spacer do gminnej plaży zajmie 5 min. Cisza, spokój i śpiew ptaków pozwolą na odpoczynek po dniu pracy.Realny wzrost cen w okolicy sprawia, że oferowane działki to doskonała lokata kapitału.
Miejsce to spełnia też wszystkie warunki pod kontem biznesu turystycznego w duchu slow life. Obserwując ostanie trendy w tej branży wnioskujemy ze właśnie takie destynacje cieszą się największym powodzeniem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
423 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Zbigniew Bączek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 938 PLN
Iławski, Iława gm, Dół
 Cena:  108 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200  m2

Marta Śliwińska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?