Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Lądek-zdrój gm, Orłowiec

Numer zlecenia GUGI739
5 400 000 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Hotel

Opis

Niezwykle atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu i zamieszkania w pięknym, bezpiecznym i zdrowym miejscu.

Do sprzedania przepiękny obiekt, położony w Górach Złotych, ok. 5 km od Uzdrowiska Lądek Zdrój - na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego i "Obszarze Natura 2000". 3 duże budynki, pokoje gościnne, 2 sale, duża jadalnia, dom mieszkalny właścicieli ośrodka oraz 2,5 ha pięknego terenu.Blisko Uzdrowisko Lądek Zdrój z basenami z wodą termalną o ph 9,5 !


Idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Wg planu zagospodarowania jest mozliwość rozbudowy oraz dobudowania nowych budynków hotelowych, czy pensjonatowych. Atrakcyjna propozycja ze względu na wspaniałe trasy narciarskie oraz wiele innych mozliwości turystycznych i wypoczynkowych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 405 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Daniel Orlikowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
127 082 PLN