Obiekt na sprzedaż, Nowomiejski, Nowe Miasto Lubawskie gm, Nowe Miasto Lubawskie

Numer zlecenia GUMU845
1 600 000 PLN   2 337 000 PLN   0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Prezentujemy obiekt o kubaturze 1250 m kw w projekcie przeznaczony na piekarnię wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym .Podana cena jest ceną brutto,zawarty jest 23% podatek vat.

Nieruchomość położona jest w przemysłowej dzielnicy miasta na działkach o powierzchni 1ha. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Obiekt idealnie nadaje się do prowadzenia szeroko rozumianej działalności gospodarczej np na salę weselną,dom spokojnej starości itp. Na piętrze znajduje się wydzielony lokal mieszkalny. Na niezabudowanej części działki znajduje się staw oraz częściowo zalesiony teren, to idealna część nieruchomości do urządzenia terenu rekreacyjnego. Pomieszczenia spełniają wymogi Sanepidu.Doskonała inwestycja dla osób z pomysłem na prowadzenie własnej dzialalności. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 639 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 643 PLN